Dokumenty do pobrania:

Dzień Otwarty

15 stycznia 2022 r.

Witamy w naszej szkole: link

Przewodnik po szkole -  Kody_dzien otwarty_n.pdf

Informacje o szkole - Prezentacja_dzien_otwarty.pdf

Rekrutacja rozpoczyna się 7 marca 2021 r. o godz. 12:00

Logowanie do serwisu rekrutacji odbywa się za pośrednictwem witryny kandydata:

Rekrutacja 2022/2023

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych ("zerówki")

W dniu 30 marca 2022 r. o godz. 15.00 placówki ogłaszają listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkoli/oddziałów
    przedszkolnych w szkołach podstawowych czy innych form wychowania przedszkolnego.

Wyniki rekrutacji rodzice mogą sprawdzić na dwa sposoby:
    • w placówce pierwszego wyboru – lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
    • logując się na stronie internetowej dla rodziców

W terminie od 31 marca od godz. 8.00 do 7 kwietnia 2022 r. do godz. 16.00 rodzice potwierdzają wolę umieszczenia dziecka w placówce zakwalifikowania poprzez:
    • oświadczenia woli podjęcia nauki w oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej) – załącznik nr 5 dostępny w plikach do pobrania. Pobierz (0,32 MB)

Podpisane ww. dokumenty rodzice mogą przekazać na jeden z niżej wymienionych sposobów:
    - skanują deklarację/oświadczenie woli i przesyłają drogą elektroniczną na adres mailowy placówki,
    - wrzucają deklarację/oświadczenie woli do wrzutni znajdującej się w miejscu wyznaczonym przez placówkę.

Wtedy dziecko ostatecznie zostaje przyjęte do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej czy innej formy wychowania przedszkolnego.
    W dniu 11 kwietnia 2022 r. o godz. 15.00. zostaną opublikowane listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do placówki.

Pliki do pobrania:

Rekrutacja do klas pierwszych

W dniu 30 marca 2022 r. o godzinie 15.00 zostaną podane do publicznej wiadomości wyniki postępowania rekrutacyjnego w formie listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do danej szkoły.
    Wyniki rodzic może sprawdzić na dwa sposoby:
    - w placówce pierwszego wyboru - lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych,
    - na stronie internetowej: https://naborsp-kandydat.edu.gdansk.pl/gdansk

Potwierdzenie przez rodzica woli przyjęcia kandydata do szkoły
    Kandydat z listy zakwalifikowanych do danej szkoły zostaje przyjęty do tej szkoły, jeżeli rodzic w terminie od 31 marca do 07 kwietnia 2022 r. do godz. 16.00 potwierdzi wolę przyjęcia kandydata, przekazując do szkoły oświadczenie woli podjęcia nauki w szkole (załącznik nr 1 do wniosku). Pobierz (0,35 MB)

Jest to konieczne, aby zakończyć proces rekrutacji kandydata.
    Podpisane oświadczenie woli rodzice przekazują do szkoły na jeden z niżej wymienionych sposobów:
    1) skanują oświadczenie i przesyłają drogą elektroniczną na adres mailowy szkoły lub
    2) wrzucają oświadczenie do wrzutni znajdującej się w miejscu wyznaczonym przez szkołę.
    Brak potwierdzenia woli przez rodzica oznacza wykreślenie dziecka z listy zakwalifikowanych i utratę miejsca w szkole.

Pliki do pobrania:

ZGŁOSZENIE NAUKI W SZKOLE OBWODOWEJ

Złożenie zgłoszenia w szkole obwodowej jest równoznaczne z przyjęciem dziecka do szkoły. W tym momencie procedura zgłoszenia dziecka do szkoły obwodowej jest zakończona.

KANDYDACI DO KLASY I

Kwestionariusz dla nowo przyjmowanych uczniów -  SP33_Kwestionariusz(1).pdf