W dniach 9-10.05.2023 r.  boiska zewnętrzne będą zamknięte z uwagi na konserwację i malowanie linii.
Za utrudnienia przepraszamy.

 • Poniżej harmonogram zajęć/rezerwacji na boisku Orlik na miesiąc:

PLIKI DO POBRANIA 

 • Zgoda rodzica na udział dziecka w dodatkowych zajęciach sportowych organizowanych na boiskach zewnętrznych ZSO Nr 2 w Gdańsku

Oświadczenie_rodzic_sport_covid.docx

  Osoba wynajmująca boisko Orlik zobowiązana jest do przesłania skanu lub zdjęcia podpisanego oświadczenia dotyczącego zasad korzystania z Orlika na adres sekretariat@zso2.edu.gdansk.pl.

  Do pobrania:  Oświadczenie wynajmującego boisko orlik.pdf

  • Zarządzenie dotyczące odpłatności za boiska - TUTAJ

   Przypominam jednocześnie, że korzystanie z boiska jest bezpłatne. Po upływie 15 minut od niestawienia się, rezerwacja przepada.

  • Druk rezerwacji - podpisany druk rezerwacji należy złożyć w sekretariacie w godzinach urzędowania lub w dyżurce szkoły poza godzinami urzędowania sekretariatu lub przesłać drogą mailową na adres szkoły (sekretariat@zso2.edu.gdansk.pl).

  DRUK REZERWACJI DO POBRANIA - TUTAJ (doc)

  REGULAMIN KORZYSTANIA Z BOISKA SPORTOWEGO  (obowiązuje od 1 września 2020 r.) -  REGULAMIN ORLIK 2020.pdf

  Z Orlika można korzystać od 1 marca do końca listopada. W każdym miesiącu wyznaczone będą godziny korzystania dla uczniów (widoczne w harmonogramie), bez konieczności rezerwacji.

  Z uwagi na dużą liczbę chętnych możliwa jest rezerwacja boiska w wolnym czasie maksymalnie do 4 godzin w tygodniu przez 1 grupę. Rezerwacje tak, jak dotychczas obowiązują przez 1 miesiąc.