• Poniżej harmonogram zajęć/rezerwacji na boisku Orlik na miesiąc:  marzec 2024.pdf

Osoba wynajmująca boisko Orlik zobowiązana jest do przesłania skanu lub zdjęcia podpisanego oświadczenia dotyczącego zasad korzystania z Orlika na adres sekretariat@zso2.edu.gdansk.pl.

Do pobrania:  Oświadczenie wynajmującego boisko orlik.pdf

• Zarządzenie dotyczące odpłatności za boiska - TUTAJ

Przypominam jednocześnie, że korzystanie z boiska jest bezpłatne. Po upływie 15 minut od niestawienia się, rezerwacja przepada.

• Druk rezerwacji - podpisany druk rezerwacji należy złożyć w sekretariacie w godzinach urzędowania lub w dyżurce szkoły poza godzinami urzędowania sekretariatu lub przesłać drogą mailową na adres szkoły (sekretariat@zso2.edu.gdansk.pl).

DRUK REZERWACJI DO POBRANIA - TUTAJ (doc)

REGULAMIN KORZYSTANIA Z BOISKA SPORTOWEGO  (obowiązuje od 1 września 2020 r.) -  REGULAMIN ORLIK 2020.pdf

Z Orlika można korzystać od 1 marca do końca listopada. W każdym miesiącu wyznaczone będą godziny korzystania dla uczniów (widoczne w harmonogramie), bez konieczności rezerwacji.

Z uwagi na dużą liczbę chętnych możliwa jest rezerwacja boiska w wolnym czasie maksymalnie do 4 godzin w tygodniu przez 1 grupę. Rezerwacje tak, jak dotychczas obowiązują przez 1 miesiąc.