The Role of Education in Protecting Children and Women in Conflict - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha, XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha)

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha
XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha

Informujemy, że od dnia 1.12.2022 wszystkie zgłoszenia dotyczące Gdańskiej Platformy Edukacyjnej należy kierować wyłącznie poprzez formularz Helpdesk

the-role-of-education-in-protecting-children-and-women-in-conflict-108597.jpg

Cel:
wzbudzenie świadomości o fundamentalnych prawach człowieka.

Naszymi partnerami są uczniowie i nauczyciele z Czech, Włoch, Rumunii i Turcji.

W ramach prac nad projektami odbędą się krótkoterminowe spotkania warsztatowe oraz wymiany międzynarodowe. Jesteśmy przekonani, że współpraca z młodzieżą z różnych państw europejskich wpłynie na rozwijanie umiejętności komunikacji w języku angielskim naszych uczniów, ponadto nauczy ich tolerancji i współpracy w grupie.

Dokumenty do pobrania

2. Regulamin konkursu na logo międzynarodowego projektu Erasmus+. The role of education in protecting women and children in conflict.