Strona główna - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha, XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha)

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha
XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

 • Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2023/ 2024

  Terminarz Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2023/2024

 • Konkursy matematyczno-informatyczne

  Zapraszamy uczniów SP33 i XXIV LO do wzięcia udziału w konkursach informatycznych:

  1. XVIII Konkurs Informatyczny Bóbr 2023 (SP i LO) https://www.bobr.edu.pl/

  2. V edycja 2023/2024 konkursu matematyczno-informatycznego dla uczniów klas 4-8 SP InstaLogik https://instalogik.pl/

  3. Ale mózgi! Konkurs matematyczno - informatyczny dla uczniów szkół podstawowych klas 5-8. https://www.alemozgi.pl/

 • Wymiana uczniów z Portugalią

  Od 6 września 2023 r. gościmy w Osowej grupę uczniów z zaprzyjaźnionej szkoły w Portugalii - z urokliwego miasteczka Tomar. Jest to pierwsza wymianaa polsko-portugalska w naszej placówce. Za nami gry i zabawy integracyjne, prezentacja w języku angielskim o naszym kraju, lekcja muzyki, języka polskiego oraz wspólne lepienie pierogów. 

 • Piknik lotniczy

  W środę, 6 września 2023 roku uczestniczyliśmy w pikniku lotniczym na gdańskim lotnisku. Czekało na nas wiele atrakcji: skoki na trampolinach, zdjęcia w fotobudce, warsztaty plastyczne, budowa domku dla owadów, układanie bukietów z kwiatów, zwiedzanie wozu strażackiego, wizyta w samolocie szkoleniowym, gry i zabawy. Straż Graniczna zaprezentowała swój sprzęt, a Służba Celna stoisko z przedmiotami, których nie wolno przewozić przez granicę. Podczas pikniku można było też obserwować startujące i lądujące samoloty. 

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

wrzesień 2023
powrót do góry