Strona główna - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha, XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha)

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha
XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha

Czytaj więcej: Wiadomości

• Zjazd programu Youth ImpACT

23 lutego w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie odbył się kolejny zjazd programu Youth ImpACT, prowadzonego we współpracy z Fundacją Zwolnieni z Teorii
     W wydarzeniu wzięło udział 15 młodych, wyróżnionych osób z różnych zakątków Polski(4 grupy projektowe).
    Nasze dziewczyny, Olivia Martyn, Alicja Korejwo z IIA liceum oraz Malwina Rolka z XX liceum i Klaudia Jarzębskaz ZSAKiHU w Gdańsku, które realizują projekt Zwolnieni z Teorii tym razem szkoliły się z zakresu "Media training" o tym jak najlepiej promować swój projekt. Następnie odbyły się warsztaty o rynku pracy i odkrywaniu swojego potencjału. Dziewczyny prezentowały swoje dotychczasowe osiągnięcia w realizowanym projekcie, później wspólny spacerpo Warszawskich Łazienkach. A oto nasza fotorelacja.
  • Sukcesy

Z radością przekazujemy informacje o sukcesach naszych uczennic.

Maria Sieradzka 7c została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego.

Zofia Paczoska 6b, Gabrysia Bobrowska 7c, Dominika Szulc 7c zakwalifikowały się do III (centralnego) etapu V Ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych.

Uczennice znalazły się w gronie 170 uczniów z całej Polski, którzy najlepiej poradzili sobie z pisaniem rozprawki, trudnym testem językowym oraz wymagającą analizą i interpretacją w części ustnej. Cieszymy się ogromnie!

Gratulujemy Uczennicom i ich Rodzicom!

Jesteśmy z Was bardzo dumni.

• Zaproszenie na kolejne spotkanie Klubu Myśli Obywatelskiej im. T. Mazowieckiego

Rzeki w roli głównej / Klub Myśli Obywatelskiej im. T. Mazowieckiego

12/03/2024, 17.00

projekcja filmu i debata

audytorium ECS

wstęp wolny

Rzeki to żyły naszej matki ziemi, o tym jest dokument znanej reżyserki i producentki Ewy Ewart – „Do ostatniej kropli” (koprodukcja z TVN24, 2023). Na projekcję, a po niej na debatę zaprasza prof. dr hab. inż. Janusz Rachoń.

• SP33 Mistrzem Gdańska!

Gratulujemy naszej drużynie, którza wywalczyła
    I miejsce w Gdańsku w piłce ręcznej!
    SP33 Mistrzem Gdańska!

logowanie.png