Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych, klasa 3d wzięła udział w artystyczno-plastycznych warsztatach, organizowanych przez firmę z zewnątrz:)
Każdy z uczniów otrzymał zajączka chłopca lub dziewczynkę w zależności od preferencji. Uczniowie wybiorali kolor farby do pomalowania sukienki czy spodenek, początkiem pracy było pomalowanie zajączka białą farbą z obu stron, następnie malowanie uszek i ubranek. Po każdej czynności malowania poszczególnych elementów uczniowie  suszyli suszarkami swoje prace. Zadaniem końcowym było przyklejenie podstawy z chrobotkiem przez prowadzącą zajęcia oraz przyklejenie kulki (ogonka) i zawiązanie kokardki na szyi króliczka.
Dzieciom zajęcia się bardzo podobały! Mamy nadzieję , że Pani Beatka jeszcze nas odwiedzi...