15 grudnia 2021r. uczniowie klas drugich i trzecich szkoły podstawowej wzięli udział w niezwykłym konkursie recytatorskim. Dzieci zaprezentowały wybrane przez siebie wiersze o tematyce świątecznej. Było przywołanie przygód św. Mikołaja, marzenia o prezentach i prośba o spełnienie marzeń dla dzieci w potrzebie. Ze względu na wyrównany poziom i trud wyłonienia najlepszych, przyznano dwie I nagrody dla Jana Szczepańskiego z klasy 3 d i Marii Ziółkowskiej z klasy 3 a. Drugie miejsce zajęła Julia Różewska z klasy 3 e. Trzeciego miejsca nie przyznano, ale wyróżniono 3 uczniów: Lidię Serocką – Lilla z klasy 2 a, Macieja Murawińskiego z klasy 3 b i Macieja Szymańskiego z klasy 3 b.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną.

Wszystkim życzymy Wesołych Świąt.