Sukcesy młodych lekkoatletów!!!
20–21 czerwca 2026 w Łodzi odbył się XXXII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych. Do Łodzi przyjechali najlepsi uczestnicy regionalnych cykli z całej Polski. Z naszej szkoły zakwalifikowało się troje uczniów.
Kacper Bykowski z klasy 5b w biegu na 300 m pobił rekord życiowy, uzyskał czas 43.12 i zdobył 🥉 brązowy medal XXXII Finału Czwartków Lekkoatletycznych.
Gabriela Kluczewska z klasy 4a zajęła wysokie szóste miejsce bijąc o 5 metrów rekord życiowy w rzucie piłeczką palantową. Jej wynik 36,5 metra.
Kaja Bocheńska z klasy 5d również pobiła rekord życiowy, uzyskując 4.43 m. Zabrakło jej tylko 2 cm do finału.
Ogromne gratulacje dla naszych uczniów!!!


