Już 21 lipca 2022 r. o godz. 14:00 zostaną ogłoszone wyniki tegorocznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Uprzejmie informujemy, że z wynikami rekrutacji będzie można zapoznać się:

• na listach udostępnionych w szkołach ponadpodstawowych,
  • w systemie Nabór Szkoły ponadpodstawowe VULCAN po zalogowaniu się na konto kandydata,
  • w bezpłatnej aplikacji mobilnej eLO! 2022 - aplikacja poinformuje Was o wyniku w telefonie niezwłocznie po jego publikacji.

Jeśli kandydat zostanie zakwalifikowany do szkoły, wówczas zobowiązany jest potwierdzić wolę podjęcia nauki w XXIV LO poprzez dostarczenie w terminie  następujących dokumentów:

• oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty,

dodatkowo:

• kartę zdrowia,
  • odpis aktu urodzenia,
  • kwestionariusza szkoły KWESTIONARIUSZ_LO_2022 (2).pdf
  • 2 zdjęcia do legitymacji oraz zdjęcie do legitymacji w wersji elektronicznej:   rozmiar 300 x 375 pikseli, ·  plik w formacie JPG, ·  rozmiar pliku ze zdjęciem do 50 kilobajtów. (zdjęcie prosimy przesyłać na adres szkoły: sekretariat@zso2.edu.gdansk.pl; zdjęcie w wersji elektronicznej posłuży do wystawienie legitymacji mobilnej)
  • Dostęp do dziennika internetowego: Oświadczenie rodzica - zgoda na przetwarzanie danych osobowych  ZSO2_formularz_rodzicow_GPE.pdf

Termin: