Ósma edycja CodeWeek, czyli Europejskiego Tygodnia Kodowania startuje  10 października

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych warsztatach z programowania i webinarach przygotowanych na tę okazję przez Ministerstwo Cyfryzacji i Państwowy Instytut Badawczy NASK.

7 października webinar „Programowanie? To proste!”. na Nauka. To lubię!! Do udziału w webinarze zapraszamy zwłaszcza rodziców, nauczycieli i wszystkich dorosłych zainteresowanych tematyką mądrej edukacji i nauką przez zabawę!

Przez cały czas trwania #CodeWeek2020 będą na Państwa czekać webinary prowadzone przez profesjonalnych trenerów programowania Klubu Młodego Programisty online!

10 października punktualnie o godz. 16:00 rozpocznie się cykl warsztatów z Klubem Młodego Programisty online -  transmisji online! Podczas spotkania dowiecie się, dlaczego warto rozpocząć przygodę z programowaniem.

17:00 - warsztaty dla uczniów klas 1-6, inaugurujące cykl 13 warsztatów z Klubem Młodego Programisty online.

18:00 - warsztaty „Projektowania aplikacji mobilnej - zaopiekuj się błękitną planetą” dla uczniów z klas 6-8 oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

• webinary z Klubem Młodego Programisty online - 11-24 października 2020 r.

Aby dowiedzieć się więcej o zaplanowanych warsztatach oraz poznać ich dokładny harmonogram zajrzyjcie na stronę Klubu Młodego Programisty. Koniecznie też dołączcie do wydarzenia na fanpage’u Klubu

5 października rusza też II edycja cyklu spotkań z Klubem Młodego Programisty online – więcej informacji na stronie klubu.

WAŻNE! Udział we wszystkich przygotowanych przez nas wydarzeniach jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji!

Zachęcamy też do śledzenia informacji o nadchodzących wydarzeniach w mediach społecznościowych: CodeWeek na Facebook’u i na Instagramie.