Konkursy przedmiotowe - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha, XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha)

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha
XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha

26.09.2018

Karta zgłoszenia do konkursów przedmiotowych  - TUTAJ   Kartę należy wypełnić komputerowo.

 Ramowy regulamin 18-19 - pdf

 

Terminy konkursów przedmiotowych organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019 dla uczniów gimnazjów i klas gimnazjalnych.

źródło: Kuratorium Oświaty w Gdańsku

Lp.

Nazwa  konkursu

Termin eliminacji

szkolnych

rejonowych

wojewódzkich

1.

Język polski

23.11.2018

godz.14:00

11.01.2019

godz.14:00

01.03.2019

godz.12:00

2.

Język angielski

16.11.2018

godz.14:00

16.01.2019

godz.14:00

05.03.2019

godz.12:00

3.

Język niemiecki

21.11.2019

godz.14:00

24.01.2019

godz.14:00

08.03.2019

godz.12:00

4.

Historia

22.10.2018

godz.14:00

07.12.2018

godz.14:00

18.01.2019

godz.12:00

5.

Biologia

07.11.2018

godz.14:00

10.01.2019

godz.14:00

07.03.2019

godz.12:00

6.

Geografia

19.10.2018

godz.14:00

14.12.2018

godz.14:00

04.03.2019

godz.12:00

7.

Matematyka

14.11.2018

godz.14:00

25.01.2019

godz.14:00

15.03.2019

godz.12:00

8.

Fizyka

08.11.2018

godz.14:00

09.01.2019

godz.14:00

12.03.2019

godz.12:00

9.

Chemia

15.11.2018

godz.14:00

17.01.2019

godz.14:00

14.03.2019

godz.12:00

10.

Informatyka

19.11.2018

godz.14:00

21.01.2019

godz.14:00

11.03.2019

godz.12:00

 

Terminy Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych dla uczniów szkół podstawowych od klas IV przez Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019

 

Lp.

Nazwa przedmiotu

Terminy eliminacji

I stopień

(szkolny)

II stopień

(rejonowy)

III stopień

(wojewódzki)

1.

Język polski

26.10.2018 r.

godz. 14:00

07.12.2018 r.

godz.14:00

08.02.2019 r.

godz. 12:00

2.

Język angielski

16.11.2018 r.

godz. 14:00

16.01.2019 r.

godz. 14:00

05.03.2019 r.

godz. 12:00

3.

Język niemiecki

21.11.2018 r.

godz. 14:00

24.01.2019 r.

godz. 14:00

08.03.2019 r.

godz. 12:00

4.

Historia

22.10.2018 r.

godz. 14:00

11.01.2019 r.

godz. 14:00

01.03.2019 r.

godz. 12:00

5.

Biologia

09.11.2018 r.

godz. 14:00

18.01.2019 r.

godz. 14:00

27.02.2019 r.

godz. 12:00

6.

Geografia

10.10.2018 r.

godz. 14:00

14.12.2018 r.

godz. 14:00

04.03.2019 r.

godz. 12:00

7.

 

Matematyka

 

14.11.2018 r.

godz. 14:00

14.01.2019 r.

godz. 14:00

15.03.2019 r.

godz.12:00

8.

Fizyka

08.11.2018 r.

godz. 14:00

09.01.2019 r.

godz. 14:00

12.03.2019 r.

godz. 12:00

9.

Chemia

15.11.2018 r.

godz. 14:00

17.01.2019 r.

godz. 14:00

14.03.2019 r.

godz. 12:00

10.

Informatyka

22.11.2018 r.

godz. 14:00

07.01.2019 r.

godz. 14:00

07.03.2019 r.

godz. 12:00

źródło: kuratorium.gda.pl

powrót do góry