XIII Wojewódzki konkurs multimedialny „MOJE PASJE”

• Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku
  • Uczniowie, którzy zdecydują się wziąć udział w konkursie przynoszą prace do 29 kwietnia do nauczyciela informatyki (Beata Ćwiklińska sala 209)

V Pomorski Konkurs Fotograficzny „MORZE OBIEKTYWEM RYSOWANE”

Zespół Szkół Morskich im. Bohaterskich Obrońców Westerplatte w Gdańsku i Urząd Miejski w Gdańsku zapraszają miłośników fotografii i morza do udziału w V Pomorskim Konkursie Fotograficznym „MORZE OBIEKTYWEM RYSOWANE”.
- Nagrodą główną dla 3 laureatów w kategorii szkoły średnie jest rejs żaglowcem „Generał Zaruski”
- wspaniałe nagrody rzeczowe w obu kategoriach.

Prace konkursowe mogą przedstawiać następujące zakresy tematyczne:
1. pejzaż morski,
2. fauna i flora rejonu morza Bałtyckiego,
3. przemysł morski,
4. statki, okręty i budowle morskie,
5. ludzie morza.

Termin składania prac uczniów  ZSO2 upływa 27 listopada 2023 r. u nauczyciela informatyki (Beata Ćwiklińska sala 209)

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w REGULAMINIE konkursu

PLIKI DO POBRANIA

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Emocje w kadrze"

Serdecznie zachęcamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Emocje w kadrze". Konkurs jest organizowany dla uczniów klas V-VIII szkół podstawowych.

Termin składania prac uczniów  ZSO2 upływa 10 listopada 2023 r. u nauczyciela informatyki (Beata Ćwiklińska sala 209)

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w REGULAMINIE konkursu

PLIKI DO POBRANIA