Wszyscy uczniowie klas VII Szkoły Podstawowej nr 33 w Gdańsku w dniach 6-7 września 2018r. wzięli udział w wyjeździe integracyjnym nad jeziorem Mausz.
Program obozu, doskonale opracowany przez p. dyrektor Annę Radziwiłko, obejmował zajęcia sportowe prowadzone przez pana Jacka Newlaczyla i pana Szymona Adamczyka, gry i zabawy integracyjne z udziałem pani pedagog Marty Koc oraz wychowawczyń: p. Agnieszki Truszyńskiej, p. Joanny Chadaj i p. Katarzyny Hilbrycht.
Uczniowie wspaniale się bawili na dyskotece, a także podczas pracy nad  prezentacją własnej klasy. Zabawne i bardzo pomysłowe występy spodobały się p. dyrektor.
W czasie wyjazdu siódmoklasiści doskonale połączyli pracę – test z języka angielskiego – i rozrywkę, co jest wspólną zasługa organizatorów i uczestników.
Uczniowie jak i nauczyciele w bardzo dobrych humorach wrócili do domu. Pobyt we Frydrychowie zintegrował klasy i sprawił, że wszyscy w wyśmienitych nastojach i ogromną dawką pozytywnej energii wkraczają w nowy rok szkolny.