𝗭 𝗿𝗮𝗱𝗼𝘀́𝗰𝗶𝗮̨ 𝗶𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆, 𝘇̇𝗲 𝗻𝗮𝘀𝘇𝗮 𝘀𝘇𝗸𝗼ł𝗮 𝗱𝗼ł𝗮̨𝗰𝘇𝘆ł𝗮 𝗱𝗼 𝗽𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺𝘂 "𝐒𝐳𝐤𝐨ł𝐚 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐒𝐌𝐀𝐑𝐓!" ♟🧩

Czym właściwie jest ten program? 𝗦𝘇𝗸𝗼ł𝗮 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗦𝗠𝗔𝗥𝗧! to projekt, dzięki któremu nasze klasy, aulę oraz świetlicę zamieniamy w sale logicznych gier planszowych.

Na 14 dni nasza szkoła otrzymała zestaw 18 gier edukacyjnych:

• koncentracji
  • myślenia przestrzennego
  • radzenia sobie z frustracjąlogicznego myślenia
  • myślenia analitycznego
  • współpracy
  • koordynacji ręka-oko
  • czytania ze zrozumieniem
    i nie tylko!

Dodatkowo, warto zaznaczyć, że program "𝐒𝐳𝐤𝐨ł𝐚 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐒𝐌𝐀𝐑𝐓!" jest wykorzystywany przez uczniów 𝗦𝘇𝗸𝗼ł𝘆 𝗣𝗼𝗱𝘀𝘁𝗮𝘄𝗼𝘄𝗲𝗷 oraz 𝗟𝗶𝗰𝗲𝘂𝗺. Dzięki temu, zarówno młodsze dzieci, jak i starsi uczniowie mają okazję korzystać z edukacyjnych gier planszowych, co wspiera rozwój ich umiejętności poznawczych i kreatywność na różnych etapach edukacji.

𝑆𝑚𝑎𝑟𝑡 𝐺𝑎𝑚𝑒𝑠 𝑡𝑜 𝑏𝑒𝑙𝑔𝑖𝑗𝑠𝑘𝑎 𝑚𝑎𝑟𝑘𝑎, 𝑠𝑝𝑒𝑐𝑗𝑎𝑙𝑖𝑧𝑢𝑗𝑎̨𝑐𝑎 𝑠𝑖𝑒̨ 𝑤 𝑡𝑤𝑜𝑟𝑧𝑒𝑛𝑖𝑢 𝑒𝑑𝑢𝑘𝑎𝑐𝑦𝑗𝑛𝑦𝑐ℎ 𝑔𝑖𝑒𝑟 𝑙𝑜𝑔𝑖𝑐𝑧𝑛𝑦𝑐ℎ 𝑑𝑙𝑎 𝑟𝑜́𝑧̇𝑛𝑦𝑐ℎ 𝑔𝑟𝑢𝑝 𝑤𝑖𝑒𝑘𝑜𝑤𝑦𝑐ℎ, 𝑜𝑑 𝑚𝑎ł𝑦𝑐ℎ 𝑑𝑧𝑖𝑒𝑐𝑖 𝑝𝑜 𝑑𝑜𝑟𝑜𝑠ł𝑦𝑐ℎ. 𝐼𝑐ℎ 𝑔𝑟𝑦 𝑠𝑎̨ 𝑧𝑎𝑝𝑟𝑜𝑗𝑒𝑘𝑡𝑜𝑤𝑎𝑛𝑒 𝑤 𝑡𝑎𝑘𝑖 𝑠𝑝𝑜𝑠𝑜́𝑏, 𝑎𝑏𝑦 𝑟𝑜𝑧𝑤𝑖𝑗𝑎𝑐́ 𝑢𝑚𝑖𝑒𝑗𝑒̨𝑡𝑛𝑜𝑠́𝑐𝑖 𝑡𝑎𝑘𝑖𝑒 𝑗𝑎𝑘 𝑟𝑜𝑧𝑤𝑖𝑎̨𝑧𝑦𝑤𝑎𝑛𝑖𝑒 𝑝𝑟𝑜𝑏𝑙𝑒𝑚𝑜́𝑤, 𝑚𝑦𝑠́𝑙𝑒𝑛𝑖𝑒 𝑝𝑟𝑧𝑒𝑠𝑡𝑟𝑧𝑒𝑛𝑛𝑒, 𝑝𝑒𝑟𝑐𝑒𝑝𝑐𝑗𝑎 𝑤𝑖𝑧𝑢𝑎𝑙𝑛𝑎 𝑖 𝑝𝑙𝑎𝑛𝑜𝑤𝑎𝑛𝑖𝑒.