𝐊𝐨𝐧𝐤𝐮𝐫𝐬 „𝐓𝐚𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐒𝐡𝐨𝐰” 𝐤𝐥𝐚𝐬 𝟏-𝟑

W dniu 16.01 br. uczniowie klas I-III ze Szkoły Podstawowej nr 33 mieli okazję zaprezentować swoje wyjątkowe umiejętności podczas ekscytującego Konkursu Talentów. Wydarzenie to stało się prawdziwą ucztą dla miłośników sztuki i kreatywności.

Scena szkolnej auli ożyła dzięki niezwykłym występom najmłodszych uczestników. Wśród prezentowanych talentów można było zobaczyć różnorodność: od tańca i śpiewu po kunszt plastyczny. Każdy uczestnik wnosił coś unikalnego, co zaskakiwało i zachwycało publiczność. 

Jury, w skład którego weszły : dyrektor szkoły Pani Marzena Majerowska, wicedyrektor Pani Anna Brzyska oraz pedagog Pani Monika Rybsztad, miało trudne zadanie wyłonienia zwycięzców. Kryteria oceny obejmowały nie tylko umiejętności artystyczne, ale również kreatywność, pewność siebie i oryginalność występu. Podczas gdy każde dziecko było gwiazdą na swoj sposób, niektórzy wyróżnili się szczególnie, zdobywając nagrody za najlepsze występy.

Nie brakowało również emocji i ducha współzawodnictwa, ale najważniejsze było uczestnictwo i radość tworzenia. Talent Show nie tylko dał uczniom szansę zaprezentowania swoich umiejętności, ale także umożliwił budowanie pewności siebie i rozwijanie pasji.

Organizatorzy, dziękując wszystkim uczestnikom, nauczycielom i rodzicom podkreślają, że celem tego wyjątkowego wydarzenia było promowanie różnorodności talentów oraz budowanie wspólnoty szkolnej. Talent Show w Szkole Podstawowej nr 33 w Gdańsku to nie tylko konkurs, to święto kreatywności, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników i widzów. 🌟