"Człowiek jest tyle wart, ile potrafi zrobić dla tych, którzy nie mogą mu się odwdzięczyć" – te słowa idealnie oddają ducha naszej akcji "Nakarm Psiaka i Kociaka", która została zorganizowana przez Mały Samorząd Uczniowski oraz szkolną świetlicę. Dzięki zaangażowaniu naszych uczniów oraz wsparciu rodziców udało nam się zebrać pokaźną ilość karmy, koców i innych niezbędnych rzeczy dla podopiecznych schroniska dla bezdomnych zwierząt "Ciapkowo" w Gdyni.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy włączyli się w tę inicjatywę. Każdy worek karmy, każdy koc i każda rzecz przyniesiona przez Was pomoże porzuconym psiakom i kociakom przetrwać trudny czas. To dzięki Wam te bezbronne zwierzęta mogą czuć, że nie są same.

Dziękujemy także koordynatorom akcji: p. Agnieszce Wojdyniak oraz p. Karolinie Rogalskiej - bez Was ta akcja nie byłaby możliwa! 🐶🐱