Konkursy dla uczniów ZSO Nr 2

• Konkurs z okachu Światowego Dnia Kota   kot.JPG

• V Ogólnopolski Konkurs „Bezpieczny Internet – Działajmy razem!”

Załącznik nr 1 do regulaminu (zgoda na przetwarzanie danych)

• Konkurs plastyczno-cyfrowy dla szkół „Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!”

• Ogólnopolski konkurs -  IV edycja W ułamku sekundy w tym roku odbywa się pod hasłem „Żywioły". Woda, Powietrze, Ogień, Ziemia – to cztery hasła wywoławcze i stanowiące inspirację dla Waszych prac fotograficznych.

• Szkolny konkurs grafiki komputerowej.

• Wojewódzki Konkurs Grafiki Komputerowej na Kartkę Bożonarodzeniową „Magia Świąt” – Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych z województwa pomorskiego. Jego celem jest ukazanie możliwości współczesnej techniki komputerowej w tworzeniu grafiki, a także pielęgnowanie tradycji Bożego Narodzenia.

PLIKI DO POBRANIA

Prace uczniów SP 33 wraz z kartą zgłoszenia należy złożyć w szkole do 10 grudnia.