🌊 Eko-Wyprawa: Jak pomóc Bałtykowi? 🌊

Już 21 października 2024 r. nasza szkoła, Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Stefana Banacha w Gdańsku, będzie gospodarzem edukacyjnego spotkania "Eko-Wyprawa: Jak pomóc Bałtykowi?" w ramach programu "Bałtycka Przygoda: Odkrywanie tajemnic przybrzeżnego świata". To wyjątkowa okazja, aby wspólnie z ekspertami z Centrum Edukacji Akwarium Gdyńskiego dowiedzieć się, jak możemy aktywnie chronić Morze Bałtyckie.

Spotkanie rozpocznie się o 10:30 i potrwa do 12:30. W planie mamy debatę na temat zagrożeń dla ekosystemu przybrzeżnego oraz kreatywne warsztaty, podczas których uczniowie zaprojektują własne kampanie ekologiczne na rzecz ochrony Bałtyku. 🐬

Nasza szkolna społeczność zawsze angażuje się w działania na rzecz ochrony środowiska. Dbamy o to, by edukacja ekologiczna była ważnym elementem życia szkoły, a to spotkanie jest kolejnym krokiem w naszym działaniu na rzecz ochrony Bałtyku. 🌱

Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego udziału i zaangażowania w ratowanie morskiego ekosystemu!

Transmisja na żywo stronie 👉 edukacjaekologiczna.org.pl
Organizatorem programu jest Stowarzyszenie Nadbałtyckie Centrum Edukacji Ekologicznej i Ekorozwoju edukacjaekologiczna.org.pl , partnerem jest Fundacja Centrum Bezpiecznej Rodziny (fcbr.org.pl) .

Zapraszamy serdecznie! 🌊💙  #Ekologia #BałtyckaPrzygoda