Dnia 10.10.24 klasy 0-3 uroczyście obchodziły 𝗗𝘇𝗶𝗲𝗻́ 𝗘𝗱𝘂𝗸𝗮𝗰𝗷𝗶 𝗡𝗮𝗿𝗼𝗱𝗼𝘄𝗲𝗷, święto, które przypomina nam o wielkiej roli 𝗻𝗮𝘂𝗰𝘇𝘆𝗰𝗶𝗲𝗹𝗶 𝗶 𝗽𝗿𝗮𝗰𝗼𝘄𝗻𝗶𝗸𝗼́𝘄 𝗼𝘀́𝘄𝗶𝗮𝘁𝘆 w kształtowaniu młodych pokoleń . Apel z tej okazji przygotowały pod przewodnictwem nauczycielek: p. Anna Rząski-Jasińskiej, p. Joanny Herniak, p. Marty Brodowskiej, p. Katarzyny Skonieckiej, klasy 𝟭𝗰 oraz 𝟮𝗰, które zaprezentowały wyjątkowy program artystyczny, wypełniony słowami wdzięczności i refleksji nad misją nauczania.

Dzień Edukacji Narodowej to święto obchodzone na pamiątkę powołania w 𝟭𝟳𝟳𝟯 𝗿𝗼𝗸𝘂 Komisji Edukacji Narodowej, pierwszej w Europie instytucji państwowej odpowiedzialnej za oświatę. To moment, by podkreślić, jak ważna jest praca wszystkich tych, którzy troszczą się o rozwój intelektualny i moralny młodzieży, wskazując im drogę do przyszłości.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły. Niech każdy dzień przynosi Wam radość z wykonywanej pracy, a Wasz trud i poświęcenie owocują w sukcesy Waszych uczniów. Życzymy niewyczerpanych pokładów cierpliwości, satysfakcji z każdego kroku, który przybliża młodych ludzi do odkrywania świata, oraz zdrowia i pomyślności na dalsze lata. Wasza pasja i zaangażowanie są fundamentem, na którym budujemy przyszłość kolejnych pokoleń. Dziękujemy za to, że codziennie wspieracie naszą społeczność !