Cóż to był za wieczór! Mały Festiwal Piosenki Europejskiej.

Przez ponad 2 godziny mogliśmy podziwiać blisko 40 europejskich przebojów, które rozbrzmiewały melancholijnie, nostalgicznie, ale i energetycznie! Naszą młodzież wspierało ponad 100 gości, fanów i nauczycieli. Nie zabrakło też smakołyków! Zjedliśmy kilkanaście blach ciasta, rozkoszowaliśmy się świeżymi owocami, chrupaliśmy kilka bochenków chlebka ze smalcem, a serwowany strogonow rozszedł się w mgnieniu oka. Całość tego wydarzenia nie byłaby możliwa bez wsparcia wielu osób.

W tym roku wyjątkową Nagrodę Specjalną, ufundowaną przez Empire Music School, zdobywa Maciej Sz. z klasy 6F! Nagroda ta to niezwykła możliwość nagrania piosenki w profesjonalnym studiu nagraniowym oraz zrealizowanie teledysku do tego utworu. Wielkie gratulacje dla Maćka!

Chcielibyśmy szczególnie podziękować:

nauczycielom, którzy poświęcili swój prywatny czas na przygotowanie i realizację festiwalu – Wasza praca była nieoceniona!
paniom z kuchni, które zadbały o pyszne jedzenie, gotując z ogromnym sercem,
administracji szkoły, która dopilnowała, aby wszystko było idealnie przygotowane i na swoim miejscu,
rodzicom i fanom za oklaski, otuchę i nieustanne wsparcie dla naszych młodych artystów.

Specjalne podziękowania należą się również właścicielom osowskiej Empire Music School, którzy zapewnili nam doskonałą obsługę dźwiękową a także ich uczniom, którzy swoim występem uświetnili nasz Festiwal.

To wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia Rady Dzielnicy Osowa, która dofinansowała festiwal ze środków statutowych. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, muzykę i wspaniałą atmosferę.