Strona główna - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha, XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha)

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha
XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha

Czytaj więcej: Wiadomości

• "POZNAJMY SIĘ"

"POZNAJMY SIĘ" to były dwa dni pełne wrażeń, podczas których poznawaliśmy kultury, tradycje i ciekawostki krajów Unii Europejskiej.

Pierwszy dzień: Zaprezentowaliśmy stoiska Francji, Hiszpanii, Irlandii, Chorwacji, Polski i Portugalii.

Drugi dzień: Mogliśmy zobaczyć stoiska Austrii, Cypru, Danii, Grecji, Holandii, Niemiec i Włoch.

Uczniowie przygotowali piękne stoiska, z ciekawymi quizami, lokalnymi specjałami. Wydarzenie ubarwiły kolorowe dekoracje oraz tematyczne ramki do zdjęć, był taniec zorba, irlandzki jig oraz wykonanie piosenki "Przez Twe Oczy Zielone".

Dziękujemy za udział i zaangażowanie. Do zobaczenia na kolejnych szkolnych wydarzeniach!

• Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

14 czerwca 2024 - Bal ósmoklasisty godz. 17.00

20 czerwca 2024 – uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 8 godz. 17.00 aula

21 czerwca 2024 - uroczyste zakończenie roku szkolnego SP i LO:

ul. Orfeusza:

• godz. 8.00 – kl. 0 – aula,

ul. Wodnika:

• godz. 8.00 – LO – aula
      godz. 9.00 – zaproszenie na mszę św.
    • godz. 10.00 – kl. 4 -7 – hala sportowa
    • godz. 11.00 – kl. 3 – hala sportowa
    • godz. 12.00 – kl. 1 - 2 – hala sportowa
  • Zmiana daty spotkania z Rodzicami nowych uczniów klas 0-1

Spotaknie z Rodzicami nowych uczniów klas 0-1 przeniesione jest na 12 czerwca (środa) godz. 18.00 w auli szkoły, ul. Wodnika 57.

Za utrudnienia przepraszamy!

logowanie.png