Strona główna - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha, XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha)

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha
XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha

Czytaj więcej: Wiadomości

• Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Zarządzenie Nr 11/2023
    POMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY
    z dnia 24 stycznia 2023 roku
    w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów do publicznych szkół podstawowych dla dorosłych, klas I publicznych szkół ponadpodstawowych, klas wstępnych, o których mowa w art. 25 ust. 3 ustawy Prawo Oświatowe, i na semestr pierwszy klas I publicznych branżowych szkół II stopnia i publicznych szkół policealnych w województwie pomorskim na rok szkolny 2023/2024 - TUTAJ

• Zaproszenie na debatę - Hejt w szkole

O problemach występowania mowy nienawiści w polskiej szkole i jak temu zaradzić będziemy rozmawiali w gronie profesjonalistów podczas najbliższego spotkania Klubu Myśli Obywatelskiej, na które to spotkanie zaprasza prof. dr hab. inż. Janusz Rachoń.

31 stycznia 2023 r. (wtorek) godzina 11.00

Biblioteka ECS

Serdecznie zapraszamy na debatę!

• Sukcesy

Podopieczne trenerki Agnieszki Truszyńskiej dziewczęta 2012 i mł. zostały Mistrzyniami Gdańska Igrzysk Dzieci w Dwóch Ogniach Usportowionych.
    Bardzo dobrze spisali się również chłopcy prowadzeni przez trenera Szymona Adamczyka uzyskując II miejsce po wyrównanej walce.
    Gratulujemy :)
  • Maraton czytelniczy SP 4-6

UWAGA!

MARATON CZYTELNICZY

Test sprawdzający znajomość 5. książki odbędzie się

9 lutego (czwartek) na 8. godzinie lekcyjnej (14.50 – 15.35w sali 230.

• Lektura dla klas 4 – 6

Maria Konopnicka – O krasnoludkach i sierotce Marysi