W dni wyjazdowe ( tj. 27.06-wtorek, 28.06-czwartek, 04.07- wtorek, 05.07- środa) prosimy o posmarowanie dzieci kremem chroniącym przed promieniami UV (można również spakować dziecku do plecaka). Strój odpowiedni do pogody. Za zgodą rodzica dzieci mogą posiadać pieniądze przeznaczone na pamiątki z wycieczki, jednak opiekunowie nie odpowiadają za cele, na które pieniądze zostaną przeznaczone.

W dni wyjazdowe prosimy także spakować dziecku:

• plecak z drugim śniadaniem
  • drobne przekąski
  • bidon z wodą
  • chusteczki
  • wygodne obuwie

W I turnusie przewidziane są zajęcia rekreacyjne na basenie. Prosimy o przygotowanie dziecku:

• odpowiedniego stroju,
  • klapek,
  • ręcznika,
  • czepka,
  • okularków.

Niektóre grupy mają basen już w poniedziałek, wiec prosimy, aby każdy już w poniedziałek przyniósł worek z rzeczami, a jeżeli dziecko będzie mieć basen w środę, worek basenowy zostanie w szkole w sali bądź w szafce.

Ponadto w dniu 5.07 (środa II turnus - Piana Party w Costerina Park Kościerzyna) prosimy spakować dziecku:

• strój jak na basen,
  • ręcznik
  • klapki
  • ew. okularki

W piątek zarówno w I oraz w II turnusie jedziemy do kina - prosimy o spakowanie dzieciom drobnych przekąsek. DZIECI NA MIEJSCU NIE KUPUJĄ POPCORNU ANI ŻADNYCH NAPOI.